Sızdırmazlık Ürünleri/ Asbestsiz Contalık Ürünler
 
Kauçuk Levhalar

BİLEŞİM

Gıda endüstrisi yükümlülükleri doğrultusunda, yağa dayanıklı, yalıtkan, yüksek sıcaklığa dayanıklı, iletken, aşındırıcı olmayan, yanmaz, Viton® ve Silikon da dahil olmak üzere geniş kapsamlı bir kauçuk çeşitliliğine sahibiz.

ÖZELLİKLER
30 ve 90 shore arasında.Her iki yüzü de pürüzsüz. Diğerinde pürüzsüz bir yüz ve kumaş izlenimi.  Her iki yüz de kumaş izlenimli. Bir ya da her iki yüzde profiller ya da özel biçimler. Tekstil ilavesi yırtılmaya karşı dayanıklılığı arttırmaktadır. Bu durum boyutsal sabitliği arttırmaktadır: İlave tipleri normalleştirilmiştir: Polyester Kumaşlar. Polyester/Naylon kumaşlar. Fitil ipliği. Cam elyaf kumaş. Metalik kumaş. Naylon Kumaş.

Dairesel saplamalar Fitilli  Parmak ucu felgom Pürüzsüz Ebrulu
Petek Spor Karolar Oluklu Ekose


KAUÇUK DÖŞEMELİK TRELLEBORG

BİLEŞİM
Kauçuk döşemelik, tüm uygulamalarında yıpranma ve yırtılmaya karşı mükemmel bir dayanılılık ile, birçok kullanım alanı için uygun olan geniş bir yelpazeyi içermektedir. Bir çok kamu alanı, bekleme odası, mağaza, restoran, vs için idealdir.

ÖZELLİKLER
Özellikle yangından korunmanın gerekli olduğu kamu alanlarında kullanım için ateşe dayanıklıdır.  Asit, sıvı yağ ve grese dayanıklıdır.  Yıpranma ve yırtılmaya karşı mükemmel dayanıklılık.  Metro, tren, gemi,... ve diğer kalabalık kamusal alanlar gibi özel uygulamalar için yüksek seviyede güvenlik.   Ateşe dayanıklı, alev geciktirici.  Düşük duman emisyonu.  Toksik değildir.  Alojensiz.  Yalıtkan.  Kaymaz.  Geniş renk yelpazesi.  Konforlu.  Ekolojik.  Temizlemesi kolay. Takılması kolay.  Tek biçimli.  Sert.  Ekonomik Dayanıklı. Contalı.

 
Fuarlar ve fuar takvimimiz - Daha önce katıldığımız ve ileriki tarihlerde buluşabilecegimiz fuarlar, tıklayın !
 
Orhanli Beldesi Orta Mahalle Erdem Sanayi Sitesi
D3 Blok No: 6-7 Tepeören, Tuzla, Istanbul - Türkiye
+90 (216) 304 02 73
+90 (216) 304 02 78
www.prokomsan.com
sales@prokomsan.com